Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 13.08.2019 23:44:14 

Kanoe klub Liptákov‚ z.s.

   

                KANOISTA  ROKU  2019

 
    Celoroční oddílová soutěž o titul nejlepšího kanoisty Kanoe klubu Liptákov roku 2019. Tento titul získá řádný člen, který v kalendářním roce nasbírá nejvíc bodů za ujeté kilometry na vodě, sjeté řeky a získané body v Českém poháru vodáků. Tato soutěž nerozlišuje kategorie lodí ani věkové - prostě od kojence po důchodce, od žiletky po raft.
     Členové, kteří jsou držiteli Diamantového odznaku Járy Cimrmana a současně Diamantové plakety inspektora Trachty, budou v této soutěži hodnoceni mimo pořadí.
 
    Za každý ujetý kilometr na vodě s obtížností ZW až WW 2 v období od 1.4. do 30.9. (LÉTO) se členu připočítá 1 bod.
    Za každý ujetý kilometr na vodě s obtížností ZW až WW 2 v období od 1.10. do 31.3. (ZIMA) se připočítají 2 body.
    Za každý ujetý kilometr na vodě s obtížností WW 3 a více, nebo řece při prvním SPA  v období od 1.4. do 30.9. (KATEGORIE III.) se připočítají 3 body.
    Za každý ujetý kilometr na vodě s obtížností WW 3 a více, nebo řece při prvním SPA  v období od 1.10. do 31.3. (KATEGORIE IV.) se připočítají  4 body.
    Za každý bod, získaný v závodech Českého poháru vodáků,  se členu připočítá 1 bod.   
   Za každou hodinu výcviku na umělé či přírodní slalomové dráze se členu započítává 10 bodů.  Za hodinu treninku jízdy,  treninku eskymáckých obratů, nebo fyzické přípravy se započítá 5 bodů. V této kategorii se nerozlišuje roční období.
    Za každou sjetou řeku (KATEGORIE VII.) se členu započítává 10 bodů.
 
    Kilometry a obtížnost se určují dle platné kilometráže řek. Kilometry se zaokrouhlují na celá čísla.
 
 
 
      JMÉNO LÉTO ZIMA   III.   IV. ČPV  trén. řeky   KM  BODY
   1.  Janoštíková Markéta   88   11        223,4   510   6   99    903
   2.  Čajková Kamila   321   24   15      21   135   14   360    710
   3.  Stojaníková Michaela   67   13        202,4   330   6   80    685
   4.  Frydrychová Eva   50   5        85,5   320   5   55    515
  5.  Vojčík Tomáš   140   55        66,4   115   7   195    501
   6.  Kufelová Romana   142   10   12      20   135   11   164    463
   7.  Vojčík Radek   83   24        30,1   205   4   107    406
   8.  Prášilík Jakub   93   16        13,8   105   6   109    303
   9.  Střeštík Jiří   57          44   130   5   57    281
  10.  Vargová Veronika   30           190   1   30    230
  11.  Doskočilová Lenka   41          165     2   41    226
  12.  Vojčík Vojtěch   52          45,9   90   3   52    217
  13.  Hamrlová Eliška   15   7        29,6   70   3   22    158
  14.  Korchanová Ema Petra   37           25   1   37     72
  15.  Jarka Ivo     10         20   1   10     50
  16.  Anguridisová Tamara     5         20   1   5     40
mimo  Varga Ondrej   85   33        170,3   240   6   118      621
 
 
 
Sjeté řeky za rok:
 
Vojčík Tomáš - Opava, Ostravice, Moravice, Sázava, Opavice, Svratka, Jihlava
Vojčík Radek - Opava, Moravice, Opavice, Svratka
Stojaníková Michaela - Opava, Moravice, Sázava, Svratka, Blanice, Jihlava
Hamrlová Eliška - Opava, Svratka, Jihlava
Anguridisová Tamara - Opava
Frydrychová Eva - Opava, Moravice, Svratka, Blanice, Jihlava
Prášilík Jakub - Opava, Moravice, Sázava, Opavice, Svratka, Jihlava
Varga Ondrej - Opava, Svratka, Moravice, Sázava, Blanice, Jihlava
Jarka Ivo - Opava
Janoštíková Markéta - Opava, Svratka, Moravice, Sázava, Blanice, Jihlava
Romana Kufelová - Ostravice, Moravice, Morava, Moll, Liesser, Gail, Lassing, Salza, Svratka, Blanice, Berounka
Kamila Čajková - Odra, Ostravice, Moravice, Morava, Dunajec, Moll, Liesser, Gail, Lassing, Salza, Svratka, Blanice, Jihlava, Berounka
Vojčík Vojtěch - Moravice, Svratka, Jihlava
Korchanová Ema Petra - Moravice
Střeštík Jiří - Opava, Sázava, Blanice, Berounka
Vargová Veronika - Moravice
Doskočilová Lenka - Sázava, Jihlava
 

 

 

                 KRÁL  KRYS    2019
Řád myšice malooké, poddruh Apodemus uralensis cimrmani
 
    Celoroční oddílová soutěž o titul "Král krys". Tento titul získá řádný člen, který nasbírá za kalendářní rok nejvíce bodů za provedené "krysy", tedy opuštění lodi po zvrhnutí. Za "krysu" se považuje i vypadnutí z lodi během jízdy (zejména na nafukovacích lodích a otevřenkách). Za "krysu" se nepovažuje tzv. břehulák, při nasedání či vysedání a také úspěšný eskymácký obrat.
    Za "krysu" provedenou od 1.4. do 30.9. (období I.) bude členu připočítán 1 bod.
    Za "krysu" provedenou od 1.10. do 31.3. (období II.) budou členu připočítány 2 body.
Do soutěže se započítává jen vykrysení z lodi při splouvání řek, tzn. že "krysy" na treninku při nacvičování techniky či eskymáků se nepočítají.
     Při rovnosti bodů na prvním místě získá titul Král krys člen s horším výsledkem v soutěži Kanoista roku v daném roce. Vítěz získá nejen cenu pro Krále krys pro daný rok, ale i doživotně propůjčen Řád myšice malooké.
 
                               
      JMÉNO   LÉTO   ZIMA   BODY
  1.   Tomáš Vojčík         1      1      3
    Eva Frydrychová         3        3
  3.   Kamila Čajková         2        2
    Jakub Prášilík         2        2
  5.   Markéta Janoštíková         1        1
    Veronika Vargová         1        1
    Romana Kufelová         1        1
    Michaela Stojaníková         1        1
 
 

__________________________________________________________________________________________________________
 
 
  Odznak  JÁRY  CIMRMANA
 
 
  Dlouhodobá soutěž, ve které se zohledňují výsledky na oficiálních vodáckých závodech, kterých se náš řádný člen účastní. Odznak JC má 4 stupně a to bronzový, stříbrný, zlatý a diamantový. Závodník obdrží o splnění daného stupně certifikát.
PODMÍNKY  pro získání jednotlivých stupňů odznaku JC:
     BRONZOVÝ - 5 x umístnění do první poloviny startovního pole jednotlivých kategorií, nebo 10 účastí na závodech.
     STŘÍBRNÝ - 10 x umístnění do první poloviny startovního pole jednotlivých kategorií, nebo 15 účastí na závodech.
     ZLATÝ - 15 x umístnění do první poloviny, z toho 10 x umístnění do první pětiny startovního pole jednotlivých kategorií.
   DIAMANTOVÝ - 25 x umístnění do první poloviny, z toho 10 x umístnění do první desetiny startovního pole jednotlivých kategorií.
     Umístnění do 3. místa se počítá jako umístnění do první desetiny, i v případě, že počet závodníků v kategorii je malý a matematický výpočet by takovému započítání odporoval. Pokud však bude počet závodníků v kategorii menší než 6, je pro započítání umístění do první desetiny nutné závod vyhrát.
     Potřebné nejhorší umístnění se vždy zaokrouhluje směrem nahoru.
Příklad: 72 hodnocených závodníků v kategorii. Pro umístnění v první desetině je tedy zapotřebí umístnit se do 72:10=7,2 místo. Po zaokrouhlení směrem nahoru postačí 8. místo.
 
ZÁVODNÍK III. výkonnostní třídy - 20 x umístění do první poloviny startovního pole, z nichž musí být více než polovina z ČPV
ZÁVODNÍK II. výkonnostní třídy - 20 x umístění do první pětiny startovního pole, z nichž musí být více než polovina z ČPV
ZÁVODNÍK I. výkonnostní třídy - 20 x umístění do první desetiny startovního pole, z nichž musí být více než polovina z ČPV
 
 
 
     JMÉNO získaný stupeň  pouhá účast  umístnění do 1/2  umístnění do 1/5  umístnění do 1/10

   Varga  Ondrej

 

  ZÁVODNÍK I. VT

 DIAMANTOVÝ

 

  Svratka 2009

  Střela 2014  (GTX)

Sázava 2015  (GTX)

Sázava 2016  (GTX)

Svratka 2016  (GTX)

 Teplá 2016  (GTX)

 Teplá 2018  (GTX)

 

   

 

    Svratka 2008

    Blanice 2008

    Teplá 2008

    Hamerák 2008

    Sázava 2009

    Svratka 2010

    Hamerák 2010

    Otava 2013

    Svratka 2013

    Teplá 2014

    Blanice 2015 

    Teplá 2015  (GTX)

    Blanice 2016  (GTX)

    Úhlava 2017  (GTX)

    Sázava 2018  (GTX)

  Teplá 2007  (C1)

  Blanice 2010

  Úhlava 2010

  Blanice 2011

  Střela 2011

  Bobr cup 2012 (team)

  Úhlava 2013

  Teplá 2013

 

 

   Hamerák 1990  (C2)

   Hamerák 1991  (C2)

   Hloučela 1991  (C2)

   Hamerák 1992  (C2)

   Hloučela 1997  (C2)

   Hamerák 1998  (C2)

   Střela 2008

   Blanice 2009

   Úhlava 2009

   Teplá 2009

   Střela 2010

   Teplá 2010

   Úhlava 2011

   Teplá 2011

   krajský přebor esk. 2012

   Střela 2013

   Blanice 2014

   Střela 2016  (GTX)

   Jihlava 2017  (GTX)

   Jihlava 2018  (GTX)

   Sázava 2019  (GTX)

   Jihlava 2019  (GTX)

   Střeštík  Jiří    STŘÍBRNÝ

 Svratka 2010

 Hamerák 2010

 Svratka 2012

 Svratka 2013

 Hamerák 2014

 Sázava 2015

 Blanice 2015

 Teplá 2015  (C1)

 Blanice 2016

 Teplá 2016  (C1)

kraj. přeb. esk 2017

 Sázava 2017

 Jihlava 2017

kraj. přeb. esk. 2018

 Sázava 2018

 Teplá 2018

kraj. přeb. esk 2019

 Sázava 2019

 Blanice 2019

 

    Blanice 2010

    Blanice 2011

    Svratka 2011

    Střela 2011

    Sázava 2012

     Teplá 2012

     Střela 2013

     Teplá 2013

     Blanice 2014

     Teplá 2014

     Teplá 2015

     Sázava 2016

     Svratka 2016

     Teplá 2016

     Úhlava 2017

     Jihlava 2018

      Teplá 2011  
   Anderle  Jiří      STŘÍBRNÝ

 Svratka 2010

 Hamerák 2010

 Svratka 2012

 Svratka 2013

 Hamerák 2014

 Sázava 2015

 Blanice 2015

 Sázava 2017

 Jihlava 2017

 

    Blanice 2010

    Blanice 2011

    Svratka 2011

    Střela 2011

    Sázava 2012

    Teplá 2012

    Střela 2013

    Teplá 2013

    Blanice 2014

    Teplá 2014

    Teplá 2015

    Sázava 2016

    Svratka 2016

    Teplá 2016

       Teplá 2011  
Janoštíková Markéta     STŘÍBRNÝ  Teplá 2014  (GTX)

 Úhlava 2014  (GTX)

 Střela 2014  (GTX)

kraj. př. esk. 2015

 Sázava 2015

 Blanice 2015

 Úhlava 2015

 Teplá 2015

kraj. př. esk. 2016

 ČP eskym. 2016

 Sázava 2016

 Svratka 2016

 Střela 2016

 Teplá 2016

 Hamerák 2016

kraj. přeb. esk. 2017

   ČP eskym 2018

 Sázava 2018

 Jihlava 2018

   ČP eskymo 2019

 Svratka 2019

     Blanice 2016

   ČP eskymo 2017

     Sázava 2017

     Jihlava 2017

     Úhlava 2017

     Teplá 2018

     Blanice 2019

     Jihlava 2019

 

   Sázava 2019

kraj. přeb. eskymo 2018

kraj. přeb. eskymo 2019

   Doskočilová Lenka     BRONZOVÝ  Sázava 2015

 Sázava 2016

 Svratka 2016

 Teplá 2016

 Teplá 2018

    Teplá 2015

    Blanice 2016

    Úhlava 2017

    Sázava 2018

      Střela 2016

   Jihlava 2017

   Jihlava 2018

   Sázava 2019

   Jihlava 2019

   Vojčík  Tomáš     BRONZOVÝ

 Střela 2016

 Jihlava 2017

kraj. přeb. esk. 2018

 Sázava 2018

 Teplá 2018

Jihlava 2018

kraj. přeb. esk. 2019

 Sázava 2019

 Svratka 2019

 Jihlava 2019

     
  Jarka  Ivo  

 Teplá 2016

kraj. přeb. esky 2018

  Bobr cup 2016 (team)    
  Korchanová Ema Petra  

kraj. přeb. esky 2017

 Sázava 2018

 Teplá 2018

     
   Vojčík Radek  

   ČP esk. 2017

  ČP eskym 2018

 Svratka 2019

kraj. přeb. eskymo 2018  

kraj. přeb. eskymo 2017

kraj. přeb. eskymo 2019

   Vargová Veronika  

kraj. přeb. esk. 2019

   ČP eskymo 2019

   

kraj. přeb. eskymo 2018

 ČP eskymo 2018

   Hamrlová Eliška  

kraj. přeb. esk 2018

kraj. přeb. esk 2019

   ČP eskymo 2019

  Svratka 2019

  Jihlava 2019

     
   Anguridisová Tamara  

   ČP eskym 2018

   ČPeskymo 2019

   

kraj. přeb. eskymo 2018

kraj. přeb. eskymo 2019

  Stojaníková Michaela  

   Sázava 2018

   Teplá 2018

kraj. přeb. esk. 2019

  ČP eskymo 2019

   Svratka 2019

   Jihlava 2019

     Jihlava 2018

     Sázava 2019

     Blanice 2019

    
   Frydrychová  Eva  

kraj. přeb. esk 2019

  ČP eskymo 2019

 Svratka 2019

   Blanice 2019

   Jihlava 2019

     
   Prášilík  Jakub  

kraj. přeb. esk 2019

   Sázava 2019

   Svratka 2019

   Jihlava 2019

     
   Čajková  Kamila  

   Svratka 2019

   Blanice 2019

   Jihlava 2019

     
   Kufelová  Romana      Svratka 2019      
   Vojčík Vojtěch  

   Svratka 2019

   Jihlava 2019

     
 
 
 
_______________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________
                 
 
     Plaketa  inspektora TRACHTY
 
     Dlouhodobá soutěž, ve které se zohledňují ujeté kilometry na vodě a sjeté řeky. Do soutěže se započítávají KM a řeky, které soutěžící sjel jako řádný člen. Plaketa má 4  stupně a to bronzovou, stříbrnou, zlatou a diamantovou. K započítání řeky je zapotřebí sjet souvislý úsek 5 km (výjimka je možná při oficiálním organizovaném splutí toku, jehož délka je kratší). O získání jednotlivých stupňů obdrží člen certifikát.
     Do hodnocení se započítávají všechny řeky, které jste sjeli za celou dobu členství. Kilometry se počítají od roku 2009, od kdy je vedena evidence.
Podmínky pro získání jednotlivých stupňů plakety:
      BRONZOVÁ - 10 sjetých řek a ujet na vodě 1x vzdálenost mezi sídlem našeho klubu a míslem pobytu J.C. v době 1. světové války v Dymokurech a zpět, tedy 512 km
      STŘÍBRNÁ - 15 sjetých řek a ujet na vodě 2x vzdálenost mezi sídlem našeho klubu a míslem pobytu J.C. v době 1. světové války v Dymokurech a zpět, tedy 1 024 km
        ZLATÁ - 20 sjetých řek a ujet na vodě 3x vzdálenost mezi sídlem našeho klubu a míslem pobytu J.C. v době 1. světové války v Dymokurech a zpět, tedy 1 536 km
        DIAMANTOVÁ - 30 sjetých řek, z čehož musí být 1 zahraniční a ujet na vodě 4x vzdálenost mezi sídlem našeho klubu a míslem pobytu J.C. v době 1. světové války v Dymokurech a zpět, tedy 2 048 km
 
Obeplutí hranic České republiky - 2 290 km na vodě
Gerlachova plaketa - 2 654 km na vodě
 
MISTR vodní turistiky III. třídy - prokazatelných 3 000 km na vodě a 40 splutých řek, z nichž nejméně 5 musí být zahraničních
MISTR vodní turistiky II. třídy  - prokazatelných 4 000 km na vodě a 50 splutých řek, z nichž nejméně 10 musí být zahraničních
MISTR vodní turistiky I. třídy   - prokazatelných 5 000 km na vodě a 60 splutých řek, z nichž nejméně 15 musí být zahraničních
 
Stav kilometrů k 31.12.2018 (pro aktuální stav ujetých kilometrů je třeba přičíst km za rok 2019)
 
    JMÉNO     získaná plaketa    kilometry                      řeky
   Ondrej  Varga

    DIAMANTOVÁ

  + obeplutí hranic ČR

  + Gerlachova plaketa

 

    2 825

 Hamerský potok, Hloučela, Opava, Belá, Váh

 Vltava, Opavice, Moravice, Doubrava, Sázava

 Svratka, Blanice, Dunajec, Úhlava, Teplá

 Střela, Chrudimka, Ohře, Morava, Vavřinecký potok

 Mastník, Ostravice, Kobylí potok, Otava, Vydra

 Salza, Jihlava, Olše, Odra, Berounka

 Cidlina, Labe, Mrlina, Tichá Orlice, Loučná

 Orlice, Desná, Valová, Divoká Orlice, Mrežnica

 Zrmanja,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Liptovský Mikuláš, České Budějovice, Roudnice nad Labem

 Roztoky u Křivoklátu, Praha Troja, Veltrusy

 Opava, Wietrznice,

   Markéta  Janoštíková          STŘÍBRNÁ         1 171  Moravice, Teplá, Ohře, Opava, Opavice

 Úhlava, Jihlava, Střela, Berounka, Vavřinecký potok

 Olše, Odra, Chrudimka, Cidlina, Labe

 Mrlina, Dunajec, Sázava, Blanice, Tichá Orlice

 Loučná, Orlice, Desná, Valová, Morava

 Divoká Orlice, Svratka, Hamerský potok, Doubrava, Salza

 Mrežnica, Zrmanja,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Wietrznice, Opava, Roudnice nad Labem

 Roztoky u Křivoklátu, Brandýs nad Labem, Veltrusy

   Tomáš Vojčík         STŘÍBRNÁ         1 097  Moravská Sázava, Morava, Opava, Odra, Ostravice

 Moravice, Opavice, Divoká Orlice, Svratka, Teplá

 Ohře, Střela, Podolský potok, Jihlava, Sázava

 Mrežnica, Zrmanja, Berounka,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Opava, České Budějovice, Roztoky u Křivoklátu

   Jiří  Střeštík          BRONZOVÁ         958  Opava, Moravice, Svratka, Blanice, Hamerský potok

 Chrudimka, Divoká Orlice, Vltava, Teplá, Ohře

 Střela, Sázava, Bystřička, Vsetínská Bečva, Bečva

 Cetina, Jihlava, Morava, Opavice, Salza  

 Úhlava, Berounka,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Opava, Roztoky u Křivoklátu,

  Jiří  Anderle      BRONZOVÁ         697  Opava, Moravice, Svratka, Vltava, Blanice

 Hamerský potok, Teplá, Ohře, Střela, Sázava

 Jihlava, Morava, Salza,

   Roman  Popovič         100  Hloučela, Moravice, Sázava, Blanice,
   Lenka Doskočilová            337

 Sázava, Krka, Sáva Bohinjka, Sáva Dolinka, Soča 

 Koritnica, Teplá, Ohře, Divoká Orlice, Blanice

 Svratka, Dunajec, Střela, Jihlava, Úhlava

 Chrudimka, Mrežnica, Zrmanja,

   Ivo Jarka            174

 Ostravice, Divoká Orlice,  Teplá, Ohře, Morava

 Opava, Podolský potok, Opavice, Moravice,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Opava,

   Korchanová Ema Petra           187

 Teplá, Ohře, Opava, Opavice, Moravice

 Sázava,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Opava, České Budějovice,

   Vojčík Radek           188

 Teplá, Ohře, Opava, Opavice, Sázava

 Desná, Berounka, Moravice, Morava, Svratka

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Opava, Roztoky u Křivoklátu,

   Vargová  Veronika           101

 Moravice, Mrežnica, Zrmanja, Desná,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Roztoky u Křivoklátu,

   Anguridisová Tamara            82

 Opava, Opavice, Moravice, Morava,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Opava, Roztoky u Křivoklátu,

   Hamrlová Eliška           83

 Opavice, Opava, Moravice, Morava, Klodnica

 Odra, Svratka, Jihlava,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Opava, Roztoky u Křivoklátu,

   Stojaníková Michaela           79

 Opava, Sázava, Teplá, Ohře, Jihlava

 Moravice, Svratka, Blanice,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Roztoky u Křivoklátu, Opava, Roudnice nad Labem

    Frydrychová Eva           27

  Moravice, Jihlava, Desná, Opava, Svratka

  Blanice,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Roztoky u Křivoklátu, Opava, Roudnice nad Labem

   Janoštíková Iveta           54  Mrežnica, Zrmanja,
   Prášilík Jakub    

 Opava, Moravice, Sázava, Opavice, Svratka

 Jihlava,

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Opava,

   Kufelová Romana    

 Ostravice, Moravice, Morava, Moll, Lieser

 Gail, Lassing, Salza, Svratka, Blanice

 Berounka,

            UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Roztoky u Křivoklátu,

   Čajková Kamila    

 Odra, Ostravice, Moravice, Morava, Dunajec

 Moll, Lieser, Gail, Lassing, Salza

 Svratka, Blanice, Jihlava, Berounka,

            UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Roztoky u Křivoklátu,

    Vojčík Vojtěch    

 Moravice, Svratka, Jihlava, 

             UMĚLÉ  SLALOMOVÉ  DRÁHY:

 Opava,

   

 

  

                                                 Plaketa  prince  Jasoně

 

     Dlouhodobá soutěž, ve které se počítají čistě projeté branky v závodech Českého poháru vodáků.

Podmínky pro získání jednotlivých stupňů plakety pJ:

     BRONZOVÁ   -   100 čistě projetých branek

     STŘÍBRNÁ   -   300 čistě projetých branek

     ZLATÁ   -   600 čistě projetých branek

     DIAMANTOVÁ   -   900 čistě projetých branek

      jméno a příjmení      dosažený stupeň plakety pJ
   Ondrej Varga    ZLATÝ
  Jiří Střeštík    STŘÍBRNÝ
  Markéta Janoštíková    STŘÍBRNÝ
  Jiří Anderle    BRONZOVÝ
   Lenka Doskočilová    BRONZOVÝ
   Tomáš Vojčík      BRONZOVÝ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

                                  Plaketa  Marlen  Jelinkové

 

     Dlouhodobá soutěž, ve které se sčítají body tzv. kreditů, které svým umístěním získá člen na vodáckých závodech. Za každý absolvovaný vodácký závod se započte počet bodů, které se vypočítají tak, že se počet závodníků v kategorii vydělí umístěním.

Podmínky pro získání jednotlivých stupňů plakety MJ:

     BRONZOVÁ   -   30 bodů

     STŘÍBRNÁ    -    100 bodů

     ZLATÁ   -   197 bodů

     DIAMANTOVÁ   -   300 bodů

   jméno a příjmení    dosažený stupeň plakety MJ
   Ondrej Varga    ZLATÝ
   Jiří Střeštík    BRONZOVÝ
   Jiří Anderle    BRONZOVÝ
     Lenka Doskočilová      BRONZOVÝ
     Markéta Janoštíková      BRONZOVÝ

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

                Plaketa  Strašného  Ládi

 

      Dlouhodobá soutěž, ve které se počítají trestné body, které člen obdržel na závodech Českého poháru vodáků.

Podmínky pro získání jednotlivých stupňů plakety SL:

     BRONZOVÁ   -   2 000 trestných bodů

     STŘÍBRNÁ   -   4 000 trestných bodů

     ZLATÁ   -   6 000 trestných bodů

     DIAMANTOVÁ   -   7 796 trestných bodů

   jméno a příjmení    dosažený stupeň plakety
   Jiří Střeštík    STŘÍBRNÝ
   Jiří Anderle    STŘÍBRNÝ
     Ondrej Varga     BRONZOVÝ
      Markéta Janoštíková      BRONZOVÝ

 

 

 

TOPlist